Wiaty garażowe w Kluczborku

Wiaty garażowe, nazywane też carportami, są miejscem, w którym można skutecznie przechować samochód i ochronić go przed czynnikami atmosferycznymi. Są to konstrukcje lekkie, wykonane z profili stalowych i pokryte dachem z blachy falistej. Stanowią zabezpieczenie przed deszczem, śniegiem, a także gałęziami czy innymi elementami roślinnymi, które spadną bezpośrednio na wiaty garażowe. Kluczbork i inne miasta w województwie opolskim mogą skorzystać z oferty firmy K-designfactory.pl, dostawcy nowoczesnych konstrukcji.

Poza ochroną pojazdów wiaty garażowe są też ciekawą dekoracją obszaru wokół budynku i stanowią jego dopełnienie. Minimalistyczne formy wiat w Kluczborku mogą upiększyć nowoczesne budynki, a także stać się dekoracją obiektów w stylu klasycznym. Warto dodać, że montaż wiaty może okazać się korzystniejszy od budowy garażu. Konstrukcje są tańsze, mogą być zdemontowane w każdym momencie, a na dodatek obiekty o powierzchni do 50 m2 nie wymagają pozwolenia na budowę.

Jakie wiaty z Kluczborka wybrać?

Wiata garażowa powinna być dostosowana parametrami, wymiarami i charakterystyką do obiektu, przy którym będzie ustawiona. Dodatkowo jej rozmiar musi uwzględniać wielkość i liczbę samochodów, które będą parkowały pod takim zadaszeniem. Dlatego wybór wiaty do Kluczborka nie może być przypadkowy i warto poświęcić temu nieco uwagi.

Wśród wiat garażowych w Kluczborku oferowanych przez K-designfactory.pl znajdują się konstrukcje w wielu typach, dlatego łatwo można dobrać je do indywidualnych potrzeb. Najpierw należy zwrócić uwagę na liczbę samochodów, które będą parkowały pod wiatą. Oferujemy jedno i dwustanowiskowe carporty, w których bez obaw można zaparkować samochody osobowe. Dodatkowo w obrębie samochodu znajdzie się miejsce na swobodne wyjście z auta. W naszej ofercie znajdują się też wiaty z niewielkim pomieszczeniem gospodarczym, które okaże się idealne do przechowywania opon sezonowych, czy innych akcesoriów samochodowych.

W ofercie K-designfactory.pl znajdują się konstrukcje, które mogą być zabudowane z jednej lub dwóch stron. Pierwszy wariant to zabudowa wzdłuż dłuższego boku prowadzona równolegle do ściany budynku, przy którym ustawiono wiatę. Taka konstrukcja pozwala na swobodny przejazd pod wiatą w obie strony, a jednocześnie chroni samochód przed uszkodzeniem z boku. W drugim wariancie ściany zabezpieczające są z dwóch stron, a trzecią stanowi ściana budynku, przy którym stoją wiaty. Kluczbork może skorzystać też z innych wariantów carportów dostępnych w naszej ofercie.