Konstrukcje stalowe, barierki, podesty, drabiny, balustrady

Wykonujemy konstrukcje stalowe  podestów, barierek, drabin, balustrad, proste konstrukcje dla branży budowlanej oraz konstrukcje stalowe nietypowe na specjalne zamówienie.  Jesteśmy w stanie wykonać konstrukcje stalowe według dokumentacji klienta oraz tylko na podstawie założeń projektowych (dokumentację wykonawczą przygotujemy sami).

Produkujemy pergole stalowe na zamówienie, balustrady balkonowe, balustrady okienne, ogrodzenia spawane, podesty, drabiny i barierki dla zastosowań przemysłowych i budowlanych. Nasze konstrukcje stalowe wykonujemy od podstaw samodzielnie, zaczynając od projektu, kończąc na dostawie do klienta. Konstrukcje stalowe dostarczamy cynkowane ogniowo, malowane metodą proszkową lub malowane natryskowo w dowolnej kolorystyce RAL oraz w kilku systemach malarskich.  Podesty możemy dostarczyć już  zamontowanymi kratami podestowymi cynkowanymi lub z tworzywa sztucznego. (GRP).

Na życzenie dostarczamy protokoły pomiarowe konstrukcji stalowych  w formie elektronicznej. W naszej ofercie znajdują się również konstrukcje wiat, słupów stalowych, konstrukcji wsporczych, różnego rodzaju konstrukcji spawanych nietypowych.

Gwarantujemy wysokość jakość spawania i estetykę wykonania.

Malowanie i cynkowanie ogniowe konstrukcji stalowych wykonujemy w renomowanej ocynkowi i malarni.  Towar pakujemy na paletach i wysyłamy bezpośrednio do klienta naszym transportem.