Nowoczesne wiaty garażowe na Dolnym Śląsku

Jako profesjonalna firma zawsze staramy się wyprzedzać trendy i odpowiadać na pojawiające się potrzeby naszych klientów. Z tego powodu wzbogaciliśmy ofertę o wysokiej jakości, funkcjonalne oraz wytrzymałe wiaty garażowe. Dolnośląskie jest województwem, w którym z naszych usług skorzystało już wiele firm i osób prywatnych.

Na przestrzeni lat zbudowaliśmy silną pozycję, jako firma rzetelnie podchodząca do każdego zlecenia i wspierająca klientów podczas wszystkich etapów współpracy. Proponujemy wiaty garażowe w Dolnośląskim wykonywane pod indywidualny projekt z najlepszej jakości materiałów.

Jest to rozwiązanie idealne wszędzie tam, gdzie z jakichś powodów nie da się wybudować garażu, bądź jest on już zajęty czy wykorzystywany w innym celu. Co ważne, nasze konstrukcje nie tylko doskonale spełniają swoje zadanie, ale wyglądają bardzo estetycznie. Do wyboru mamy wiele rozmaitych wykończeń, dlatego każdy bez problemu znajdzie u nas coś dla siebie.

Zapewniamy nie tylko projekt, ale również transport oraz pełen montaż. Dzięki naszemu wsparciu będą Państwo cieszyć się piękną wiatą garażową w ekspresowym tempie. Tworzymy konstrukcje na lata, które z powodzeniem przetrwają zmienną pogodę, opady deszczu i śniegu oraz szkodliwe promieniowanie UV.

Funkcjonalne carporty w Dolnośląskim

Nasze wiaty wykonywane są z najlepszych jakościowo materiałów. Ocynk ogniowy sprawia, że konstrukcje zyskują odporność na korozję. Dodatkowo można je pomalować proszkowo na wybrany kolor z palety RAL, dzięki czemu bez problemu wkomponują się w wygląd otoczenia. Jeżeli chodzi o carport, Dolnośląskie jest województwem, w którym coraz więcej osób korzysta z takiego rozwiązania. Pozwala ono na optymalne wykorzystane dostępnej na działce przestrzeni.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że wiata do 50 metrów kwadratowych nie wymaga pozwolenia na budowę. W przypadku gdy klient chce sam złożyć zakupioną konstrukcję, otrzymuje od nas wszystkie niezbędne elementy wraz ze szczegółową instrukcją. Carport w Dolnośląskim to świetny pomysł także dla właścicieli firm. Można go w każdej chwili zdemontować i przenieść w inne miejsce, zależnie od potrzeb.

Kolejnym plusem jest także koszt – zdecydowanie taniej wychodzi zamówienie i postawienie carportu niż całego garażu. Samochody przebywające pod wiatą są chronione zarówno przed opadami, jak i promieniami słonecznymi. Carporty można  bardzo łatwo modyfikować o dodatkowe elementy albo demontować na określony czas i składać tylko wtedy, kiedy są potrzebne.