SZTACHETY METALOWE

Sztachety metalowe pozwalają na uzyskanie eleganckiego i estetycznego wyglądu posesji. Stanowią główny element, z którego składają się wszelkiego rodzaju ogrodzenia. Mogą być przymocowane w pozycji pionowej, poziomej, poprzecznej lub dwustronnie, co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Produkowane są z wysokogatunkowej stali, co pozwala uzyskać pożądany kształt sztachety, przy zachowaniu odpowiedniej sztywności. Dzięki w pełni zautomatyzowanym i powtarzalnym procesom produkcyjnym użytkownik ma pewność, że wszystkie sztachety będą miały identyczny wygląd, co zdecydowanie podniesie walory estetyczne całego metalowego ogrodzenia.

Oferujemy bogatą kolorystykę sztachet metalowych, co ułatwia dobór produktu, który idealnie pasuje do wyglądu i stylu wykończenia budynków na posesji. Klienci mają do wyboru wykończenie matowe, połysk lub drewnopodobne.

SZTACHETY METALOWE NA BALUSTRADY

System ogrodzenia ze sztachet metalowych pozwala na stylistyczne i kolorystyczne ujednolicenie różnych elementów posesji. Wystarczy zamówić balustrady na taras, balkon lub schody wejściowe o tej samej barwie, kształcie i wykończeniu. Warto również rozważyć zakup pasującego do sztachet systemu rynnowego oraz pokrycia dachowego. Utrzymanie wszystkich detali w tej samej estetyce sprawia, że budynek wygląda na estetyczny, zadbany i zaprojektowany z pomysłem.

  • brak konieczności corocznego malowania i konserwacji,
  • stosunkowo niska cena,
  • wysoka sztywność,
  • możliwość samodzielnego złożenia ogrodzenia,
  • duża personalizacja,
  • powtarzalność elementów,
  • solidność,
  • zabezpieczenie przed włamaniem.

Sztachety metalowe pozwalają wykonać różnorodne ogrodzenia, nawet z dużą ilością uskoków. Bez problemu można stworzyć z nich bramki wejściowe czy bramy wjazdowe. Komponują się zarówno ze stalowymi słupkami, jak i ceglanymi murami. Są wszechstronne w zastosowaniu i obecnie są jednymi z najczęściej wybieranych typów ogrodzeń.

ZALETY SZTACHET METALOWYCH

Wiele osób marzy o drewnianym ogrodzeniu, jednak konserwacja drewnianych sztachet, ich coroczne malowanie oraz łatwość uszkodzenia może zniechęcić. Nasza firma przychodzi z rozwiązaniem tych problemów i oferuje wysokiej jakości sztachety imitujące drewno. Klienci mogą wybierać spośród wielu kolorów i wzorów, dzięki czemu stworzą wymarzone ogrodzenie pasujące do elewacji czy stolarki okiennej i drzwiowej.

SZTACHETY MONTOWANE POZIOMO – przykłady realizacji

Skontaktuj się z nami. Przedstawimy szczegółową ofertę wraz z montażem.

Ogrodzenia opolskie

Wysokiej jakości ogrodzenie posesji, oprócz swojej funkcji ochronnej, pełni także istotną rolę estetyczną. W dziale obejmującym metalowe ogrodzenia zgromadziliśmy propozycje funkcjonalnych i wytrzymałych przęseł ogrodzeniowych, wraz z dopasowanymi do nich furtkami.

Ogrodzenia produkowane przez K-design Factory zdobyły uznanie nie tylko w województwie opolskim, lecz także w sąsiadujących miasta wojewódzkich. Każdy produkt został wykonany z najwyższą starannością, z materiałów odpornych na korozję lub przebarwienia powstające na skutek wysokiej amplitudy temperatur czy intensywnych promieni słonecznych. Dla firm wytwarzających bramy, furtki i ogrodzenia opolskie stanowi ważny rynek docelowy. Mieszkańcy tego regionu upodobali sobie minimalistyczny, lecz niezwykle elegancki styl prezentowany przez ogrodzenia metalowe. Opolskie wraz z okolicznymi miejscowościami otrzymuje od nas kompleksową ofertę ogrodzeń, które poddaliśmy procesowi cynkowania ogniowego i malowania proszkowego. Realizujemy także indywidualne zamówienia, projektując ogrodzenie od podstaw według wizji klienta.

W K-design Factory klienci otrzymują pełną elastyczność przy wyborze barwy, a także możliwość stworzenia oryginalnych ornamentów. Efektywny proces technologiczny skraca czas realizacji zamówień, pozwalając obsłużyć większą liczbę klientów. K-design Factory specjalizuje się w produkcji rozwiązań dla domów jednorodzinnych oraz budynków firmowych. Ogrodzenia, furtki i bramy są niezbędnym elementem wielu posesji, a rosnąca liczba zapytań ofertowych i podpisanych umów, upewnia nas co do zasadności i atrakcyjności przyjętej strategii.

Produkty tworzone w K-design Factory wyróżniają się perfekcyjnym wyglądem, jakością spawów i efektownym, trwałym malowaniem. Klienci otrzymują produkt klasy premium, który zachowa swój fabryczny wygląd przez długie lata.

Ogrodzenia metalowe opolskie

W zapotrzebowaniu na ogrodzenia metalowe opolskie góruje nad innymi województwami. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli domów lub budynków firmowych, którzy poszukują atrakcyjnych wizualnie i bezpiecznych systemów ogrodzeniowych. Posiadamy w asortymencie kilkanaście gotowych kombinacji ogrodzeń metalowych, furtek i bram. Każde z nich można dopasować kolorystycznie do własnych preferencji. Na zamówienie wykonamy niemal każde ogrodzenie w przedstawionym przez klienta stylu. Realizacją zamówienia zajmujemy się w sposób kompleksowy – projektujemy, wytwarzamy oraz wykonujemy montaż w dowolnej lokalizacji. Metalowe przęsła ogrodzeniowe odznaczają się najlepszym stosunkiem ceny do jakości, dlatego są chętnie wybieranym produktem zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Ogrodzenia i furtki w ofercie K-design Factory

Dokonując wyboru optymalnego zestawu ogrodzeniowego, warto zwrócić szczególną uwagę na jego wymiary, możliwości konfiguracji oraz materiał wykonania. K-design Factory dostarcza ogrodzenia metalowe dla opolskiego województwa, odpowiadając na zapotrzebowanie ze strony różnych grup klientów. Proponowane ogrodzenia udostępniamy jako pojedyncze elementy lub w pakietach – razem z furtkami i bramami wjazdowymi. Produkt wychodzący z naszego zakładu jest w 100% przygotowany do użytku.

Zespół fachowców z K-design Factory oferuje usługi transportu i montażu ogrodzeń. Dajemy gwarancję na każdą najmniejszą część systemu ogrodzeniowego, będąc całkowicie pewni dostarczanej przez nas jakości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową wizualizacją proponowanych ogrodzeń. Przypominamy także o możliwości stworzenia przęseł, furtek i bram na indywidualne zamówienie. Specjaliści K-design Factory służą pomocą – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wspólnie z klientem stworzymy spersonalizowaną ofertę.