Cięta na wymiar blacha trapezowa T-8 wykorzystywana jest jako elewacja i podbitka dachowa. Dużą zaletę produktu stanowi konkurencyjna i korzystna w stosunku do jakości cena. Blacha cechuje się dużą wytrzymałością – jest odporna zarówno na uszkodzenia mechaniczne (np. odkształcenia), jak i na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych (zmiany temperatury, promieniowanie słoneczne, opady). Nie wymaga konserwacji, a jej kolor nie płowieje. Ponadto jest lekka i łatwa w montażu, co ułatwia transport i prace wykończeniowe.

Nasi klienci mają do wyboru kilka rodzajów powłok i wiele kolorów blachy, dzięki czemu mogą dopasować produkt do wyglądu każdego budynku. Materiał sprawdzi się w obiektach mieszkalnych, użytkowych oraz gospodarczych.

Ocynkowana blacha trapezowa T-8

Obecnie specjaliści z branży blacharskiej są zgodni co do tego, że blachy trapezowe T-8 zabezpieczone alucynkiem mają bardzo długą żywotność (wytrzymują aż kilkadziesiąt lat). Powłoka zapewnia im odporność na korozję, która jest największym zagrożeniem dla dachów blaszanych. Rdza rozwija się nie tylko na powierzchni, lecz także wgłąb struktury blachy, co skutkuje utratą szczelności. Zabezpieczamy wyroby na etapie produkcji, zatem każdy klient może być spokojny o to, że ich wykorzystanie do jest w pełni bezpieczne.

Specyfikacja techniczna

Wysokość profilu8 mm
Szerokość wsadu1250 mm
Szerokość użytkowa1164 mm
Szerokość całkowita1210 mm
Maksymalna zalecana długość arkusza5000 mm
Minimalna długość arkusza250 mm