Blacha trapezowa T-35 to wytrzymałe pokrycie dachowe i elewacyjne, które sprawdza się przede wszystkim w zabudowaniach wielkopowierzchniowych, takich jak hale magazynowe i przemysłowe czy obiekty handlowe. Świetnie komponuje się z nowoczesną architekturą o prostych formach. Jej kształt sprawia, że nie wchłania wody, lecz skutecznie ją odprowadza, co zapobiega powstawaniu obciążeń stwarzających niebezpieczeństwo dla całego budynku i jego użytkowników.

Oferujemy kilka rodzajów powłok, w tym matowe oraz z połyskiem. Każdą blachę zabezpieczamy przed korozją. Zapewniamy możliwość cięcia na wymiar oraz szeroki wybór kolorów.

Zalety blachy trapezowej T-35

Blacha trapezowa T-35 zyskała popularność dzięki swojej niskiej cenie, prostocie w montażu i długiej żywotności i trwałości. Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie czynników atmosferycznych (mrozy i upały, opady, promieniowanie UV). Model wyposażony jest w antykondensat, który zapobiega skraplaniu się wody. Blachy są też zabezpieczone powłoką antykorozyjną, dzięki czemu ich struktura nie ulega uszkodzeniu i pozostają szczelne nawet w warunkach, w których często pozostają narażone na wilgoć. Istotną zaletą jest także to, że nie wymagają konserwacji, aby utrzymać właściwości oraz nasycony, niewypłowiały kolor.

Warto wspomnieć o tym, że materiał ma bardzo szerokie zastosowanie. W przeciwieństwie do blachodachówek blachy trapezowe mogą być zamontowane na dachach o spadku już od 5°.

Specyfikacja techniczna

Wysokość profilu35 mm
Szerokość wsadu1250 mm
Szerokość użytkowa1050 mm
Szerokość całkowita1080 mm
Maksymalna zalecana długość arkusza10000 mm
Minimalna długość arkusza500 mm