Wiaty garażowe Opolskie

Carporty to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą wybudować garażu.

- Carport skutecznie ochrania pojazdy samochodowe przed działaniem czynników atmosferycznych

- Efektowne dopełnienie architektury domu

- Wysoka jakość materiałów zapewnia ochronę przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami pojazdu

- Szybkość  i łatwość mycia

- Konstrukcja jest łatwo demontowalna i można ją przenieść w inne miejsce

- Carport o powierzchni do 50m2 nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę

 

Oferujemy konstrukcje w wersji dla jednego i dwóch pojazdów. 

- Konstrukcja nośna: profil 80x80 mm, poprzeczki usztywniające i mocujące konstrukcję dachu

- Pokrycie dachu: blacha trapezowa, dach jednospadowy z rynną

- Ścianki boczne: profil 100x20 mm (możliwość zamówienia wersji ekonomicznej bez ścianek)

- Konstrukcja cynkowana ogniowo i malowana proszkowo. Dostępna bogata paleta kolorów.

- Dostawa w elementach gotowych do samodzielnego montażu (połączenia śrubowe). Konstrukcja kotwiona do gruntu.

- Możliwość zamówienia carportu wraz z transportem i montażem. Koszt  transportu i montażu zależny jest od lokalizacji docelowej.

 

 

Carport może zostać przystosowany do montażu paneli słonecznych, instalacji fotowoltaicznej i gniazda ładowania do samochodów elektrycznych.

Skontaktuj się z nami podając wymiary a wykonamy wycenę wraz z wizualizacją 3D.

 

 

 

Nasi klienci najczęściej decydują się na zakup carportu ze względu na ograniczenia zabudowy na działce budowlanej.

 

W przypadku problemów z miejscem na naszej działce, carport  jest rozwiązaniem, które pozwala na efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Warto dodać,  że koszt budowy garażu jest obecnie porównywalny z kosztem budowy m2 domu. Trzeba również zakupić projekt garażu.

Nawet najdroższa wersja z oferowanych przez nas carportów jest znacznie tańsza niż koszt budowy garażu, szczególnie jeśli chcemy zmieścić w nim dwa

pojazdy.

Carport z pomieszczeniem gospodarczym zapewnia dodatkowe miejsce na składowanie rowerów, opon, narzędzi ogrodowych.

Budowa carportu o powierzchni do 50m nie wymaga pozwolenia na budowę. Należy jedynie zgłosić chęć budowy carportu do starostwa.

Carport można w każdej chwili zdemontować i przenieść.

 

Carport ma oczywiście swoje minusy. Nie chroni całkowicie pojazdu przed wpływem ujemnych temperatur (konstrukcja nie może posiadać pełnych ścian),

Zgodnie z przepisami, na 500m2 działki może przypadać tylko jeden carport.

Carport bez pozwolenia musi zostać usytuowany na Twojej działce przynależnej do budynku mieszkalnego.

 

Lokalizacje:

Wiaty garażowe Dolnośląskie
Wiaty garażowe Śląskie
Wiaty garażowe Kluczbork

 

,

 

 

 

 

 

 

Wiaty garażowe opolskie, wiaty garażowe Kluczbork, wiaty garażowe Praszka, wiaty garażowe Nysa, wiaty garażowe Wieluń,  wiaty garażowe Prudnik, wiaty garażowe Wrocław, wiaty garażowe Opole, wiaty garażowe Kępno, wiaty garażowe Krapkowice, wiaty garażowe Kędzierzyn-Koźle, wiaty garażowe Lubliniec, wiaty garażowe Łódź, wiaty garażowe Poznań, wiaty garażowe Katowice, carport opolskie, carport śląskie, carport Wrocław, carport Opole, carport Kluczbork, carport  Wieluń, carport  Praszka, carport, Wrocław, carport Lubliniec, carport Oleśnica, carport Kraków, carport Nysa, carport Prudnik, carport  Łódź,  carport, carporty, wiaty garażowe, wiata garażowa, carport Olesno, carport Częstochowa, wiata garażowa Częstochowa, carport dolnośląskie, carport dolny śląsk

CENNIK

CARPORT Z POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM

Bardzo przestronny carport na dwa pojazdy. Wymiary 6x8m w tym 2x6m pomieszczenie gospodarcze zamknięte, z drzwiami, oknem i

rynną.  Solidna i stabilna konstrukcja, efektowne wykończenie i estetyczny wygląd.  Pomieszczenie gospodarcze na narzędzia, rowery,

opony, etc. zamykane z drzwiami stalowymi.

 

Możliwe jest zamówienie carportu o innych wymiarach, innym rozmieszczeniu drzwi i okien i innej kolorystyce.

 

 

Carporty stalowe

Dlaczego carport a nie garaż?

Carport dający energię!

Wiaty garażowe Opolskie

Nie każda nieruchomość wolnostojąca daje możliwość uwzględnienia w jej projekcie odrębnego garażu. Dobudowanie miejsca garażowego może okazać się niemożliwe ze względów przestrzennych lub budżetowych. Funkcjonalną i ekonomiczną alternatywą dla tradycyjnych konstrukcji garażowych stają się proponowane przez nas wiaty, dające schronienie dla jednego lub dwóch pojazdów. Wiaty garażowe w opolskim coraz częściej zastępują inne formy osłony dla samochodów osobowych. Klienci doceniają szybkość montażu, wytrzymałość aluminiowych profili oraz niskie koszty.

W firmie K-design Factory skupiamy się na wytwarzaniu praktycznych carportów, dopasowując je do potrzeb większości właścicieli domów jednorodzinnych lub budynków firmowych. Ofertę na wiaty dla opolskiego województwa rozszerzamy o opcję dobudowania pomieszczenia gospodarczego, wyposażonego w drzwi i okna. W standardzie posiadamy dwa rozmiary wiat garażowych. Opolskie najchętniej korzysta z wersji dwustanowiskowej, zdolnej pomieścić dwa auta osobowe dowolnych rozmiarów. Wymiary 6x8 metrów pozostawiają miejsce na ustawienie pod zadaszeniem dodatkowego sprzętu. Jako producent wiat garażowych w opolskim, oferujemy możliwość wykonania projektu od podstaw, zgodnego z indywidualną wizją klienta. Dopasujemy carport do indywidualnych przestrzeni, czyniąc całą konstrukcję funkcjonalnym zabezpieczeniem dla samochodów.

 Wiaty garażowe – zalety i zastosowanie

Jeżeli nasi klienci z jakichś powodów nie chcą bądź nie mogą podjąć się budowy garażu, carport stanowi dla nich doskonałą alternatywę. W rankingu województw, gdzie największą popularnością cieszą się właśnie wiaty garażowe opolskie zajmuje miejsce na podium. Mieszkańcy tego województwa dostrzegają świetną relację ceny do jakości i użyteczności carportów w porównaniu z zabudową garażową.

Tworzone przez nas wiaty mają mocny stelaż pionowy i dach wytrzymujący duże obciążenia. Decydując się na montaż wiaty, opolskie zyskuje całkowitą ochronę dla samochodów parkowanych na terenie posesji przed czynnikami atmosferycznymi – deszczem, gradem czy śniegiem. Brak konieczności otwierania bramy wjazdowej umożliwia szybki wjazd i wyjazd spod wiaty.

Nasze carporty wyróżniają się estetycznym wykończeniem, wpisującym się w styl architektoniczny większości nieruchomości. Udało nam się połączyć wytrzymałość z niewielką wagą, dzięki czemu carport można przenieść i ustawić w dowolnym miejscu na terenie. Co więcej, carport o powierzchni nieprzekraczającej 50 m2 nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę.

Wiaty garażowe i carport Opolskie w ofercie K-design Factory

W K-design Factory dostarczamy praktycznych i stylowych rozwiązań na wiaty garażowe. Opolskie stanowi główny rewir naszej działalności. Zaufało nam setki klientów, dla których mieliśmy zaszczyt projektować i montować carporty w pełnym przekroju rozmiarów. Ofertę wiat garażowych dla opolskiego udostępniamy w kilku wersjach: jedno- i dwustanowiskowej, mające prosty stelaż słupkowy lub doposażone w ściankę boczną i tylną. Każda wiata opiera się na aluminiowych profilach o dużej grubości, zdolnych wytrzymać napór wiatru czy zalegającej na dachu pokrywy śnieżnej. Jednospadowy dach z blachy trapezowej został wyposażony w rynnę gwarantującą szybki odpływ wody. Całą konstrukcję poddajemy procesowi cynkowania ogniowego. Malowanie proszkowe odpowiada natomiast za trwałość barwy. Nasze wiaty garażowe występują w wielu wersjach kolorystycznych, które można dobierać zgodnie z własnymi preferencjami. Oferujemy możliwość transportu i montażu wiaty, wraz z kotwieniem do gruntu.

Coraz więcej zamówień przyjmujemy na carporty z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, przeznaczonym do składowania różnego rodzaju akcesoriów, części i narzędzi samochodowych. Rozważając zalety, jakie oferuje carport, opolskie na pierwszym miejscu wymienia wygodę i niską cenę. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas swoją wymarzoną wiatę garażową, zyskując dzięki niej ochronę pojazdu, mobilność, oszczędności i brak ograniczeń związanych z pozwoleniami na budowę. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty, którą dopasowujemy do indywidualnych wizji klientów.