Ogrodzenia, balustrady, bramy, furtki, poręcze, carporty

Przedstawiamy kilka przykładów realizacji carportów, ogrodzeń, balustrad, poręczy, bram, furtek.  Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty spoza naszej oferty o innych wymiarach, kolorystyce i designie. Dla nowych projektów wykonujemy wizualizację 3D dzięki czemu nasi klienci mogą od razu ocenić oczekiwany efekt.

Przestronny carport  (6mx8m) w wersji na dwa pojazdy z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym zamykanym na klucz. Pomieszczenie gospodarcze z drzwiami stalowymi, oknem i rynnami. Konstrukcja kotwiona do betonowych fundamentów. Carport w pełni wykonany ze stali cynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo. Pokrycie blachą aluminiową. Istnieje możliwość montażu dodatkowej izolacji pomieszczenia gospodarczego i dachu w postaci płyt warstwowych.

Ogrodzenie panelowe w dwóch kolorach wykonane z solidnych profili stalowych, cynkowane ogniowo i malowane proszkowo. Dostawa i montaż wraz ze słupami i furtkami oraz panelem pod montaż domofonu.

Ogrodzenie panelowe z okleiną imitującą drewno dostarczone wraz z furtką i bramą przejezdną (automatyka wykonana przez firmę zewnętrzną). Konstrukcja cynkowana ogniowo i malowana proszkowo.

Balustrady wewnętrzne wykonane „pod wymiar” wraz z montażem u klienta. Konstrukcja malowana proszkowo. Balustrady są dostępne w różnych wykonaniach i kolorystyce.

Stylowe poręcze wykonane „pod wymiar”, malowane proszkowo. Oferujemy różne wzory i wykonania poręczy w bogatej kolorystyce.

Balustrady balkonowe i okienne wraz z montażem. Konstrukcja cynkowana ogniowo i malowana proszkowo. Montaż za pomocą tzw. kotew chemicznych.

 

Nasze produkty wykonujemy od podstaw i w całości w Polsce.  Cynkowanie i malowanie odbywa się w renomowanej cynkowni i malarni.

Projekt i wizualizacje 3D wykonujemy we własnym zakresie. Realizujemy zamówienia specjalne gdzie wykonujemy projekt  na podstawie życzeń

naszych klientów.