Blacha trapezowa marki Hanbud to niezawodne połączenie jakości i estetyki. Jej uniwersalny profil pozwala stworzyć solidne pokrycie dachu lub elewacji. Wysoką popularność zawdzięcza stosunkowo niskiej cenie, dużemu wyborowi profili oraz rodzajów blachy, a także dostępności wielu kolorów i powłok ochronnych. Bardzo dobrze sprawdza się do krycia dachów o małym kącie nachylenia (nawet 5°). Blachy trapezowe często stanowią pokrycie dachów garaży, obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych i magazynów. W przypadku mniejszych budynków o widocznym zadaszeniu i dużych kątach nachylenia korzystniejsze może być położenie tradycyjnej blachodachówki. Właściwości blachy trapezowej to między innymi wysoka odporność na czynniki zewnętrzne i wytrzymałość. Dodatkowo wyrób ten ma niską cenę i jest łatwy w montażu.

BLACHA TRAPEZOWA T 3

BLACHA TRAPEZOWA T 7

BLACHA TRAPEZOWA T 8

BLACHA TRAPEZOWA T 14R

BLACHA TRAPEZOWA T 14 R Classic

BLACHA TRAPEZOWA T 18N

BLACHA TRAPEZOWA T 18E

BLACHA TRAPEZOWA T 35R

BLACHA TRAPEZOWA T 35

BLACHA TRAPEZOWA T 18E

Profile blach trapezowych

Blachy trapezowe mają przekrój poprzeczny profilu o kształcie trapezu. Nasza firma oferuje następujące profile blachy:

  • Niski profil blachy (T3, T7, T8, T14) służy do budowy powierzchni elewacyjnych i dachowych domów, garaży i niewielkich budynków handlowych oraz podsufitki budynków przemysłowych.
  • Nieco wyższe profile (T14, T18, T18Eko) znajdują zastosowanie na dachach o większych rozpiętościach oraz jako wypełnienie paneli w ogrodzeniach przemysłowych.
  • Natomiast profile najwyższe (T35 i T55) ze względu na swoją wytrzymałość wykorzystuje się do budowy dużych obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych oraz konstrukcjach nośnych.

Nasi pracownicy doradzą Ci w wyborze odpowiedniego profilu dachy do Twojego projektu.

Blacha trapezowa na elewacjach

 

Coraz częściej spotyka się produkowane przez nas blachy trapezowe na elewacjach. Wykorzystuje się je w ten sposób ze względu na właściwości i cenę. Dodatkowo szeroki wybór profili i kolorów sprawiają, że każdy znajdzie produkt odpowiedni do swojego budynku. Na elewacje i wykończenie podsufitki najczęściej stosuje się niski profil blachy, czyli blachę trapezową T-7 lub T-8. Na początku blacha ta była niezwykle popularna w przypadku hal przemysłowych i magazynów, jednak z czasem zaczęto wykańczać nim garaże czy pomieszczenia gospodarcze, aż w końcu coraz częściej spotyka się ją jako elewacje nowoczesnych domów jednorodzinnych o prostej bryle (prostokąt lub kwadrat).

Posiadamy w sprzedaży blachy trapezowe w gatunku 1B w bardzo atrakcyjnych cenach! Kontakt